Aktualności

Dofinansowanie dla niepełnosprawnych

Współpracujemy bardzo ściśle ze Stowarzyszeniem Pomocy Niepełnosprawnym Kierowcom SPINKA, które wspiera poprzez dofinansowanie dla osób niepełnosprawnych adaptacje ich samochodów.

[su_row]
[su_column size=”1/2″]

Firma ASDON Sp. z o.o. wykorzystując swoje doświadczenie a także spostrzeżenia niepełnosprawnych kierowców oraz pasażerów pomaga w pełni wykorzystać dofinansowanie dla osoby niepełnosprawnej tak aby samochody zostały zaadaptowane w najwyższym standardzie przy maksymalnym obniżeniu kosztów wykonanej usługi. Wielkość dofinansowania wynosi maksymalnie do 50% poniesionych kosztów adaptacji, nie więcej jednak niż 6.000 zł). Dofinansowanie dla osób niepełnosprawnych to także samochody do przewozu osób niepełnosprawnych.Decyzję o ostatecznym wymiarze przyznanego wsparcia podejmuje Zarząd Stowarzyszenia SPiNKa po wykonaniu usługi i złożeniu wymaganego kompletu dokumentów.

[/su_column]
[su_column size=”1/2″]
Aktualnie, dofinansowania do kosztów specjalistycznej adaptacji pojazdów, za pośrednictwem Stowarzyszenia SPiNKa, udziela PZU S.A.
Prosimy o zapoznanie się ze szczegółowo opisaną procedurą otrzymania dofinansowania dla osób niepełnosprawnych na stronie stowarzyszenia SPINKA w zakładce adaptacja pojazdu. Pomagamy w skompletowaniu wszystkich dokumentów. Przystosowanie samochodu dla osoby niepełnosprawnej do w większości przypadków dość duży koszt, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom staramy się wspierać i współpracować ze wszystkim organizacjami które mogą pomóc i wesprzeć finansowo. Realizujemy umowy podpisane bezpośrednio z PFRON lub Miejskimi Ośrodkami Pomocy Społecznej.

[/su_column]
[/su_row]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.