Współpracujemy bardzo ściśle ze Stowarzyszeniem Pomocy Niepełnosprawnym Kierowcom SPINKA, które wspiera poprzez dofinansowanie dla osób niepełnosprawnych adaptacje ich samochodów.

Firma ASDON Sp. z o.o. wykorzystując swoje doświadczenie a także spostrzeżenia niepełnosprawnych kierowców oraz pasażerów pomaga w pełni wykorzystać dofinansowanie dla osoby niepełnosprawnej tak aby samochody zostały zaadaptowane w najwyższym standardzie przy maksymalnym obniżeniu kosztów wykonanej usługi. Wielkość dofinansowania wynosi maksymalnie do 50% poniesionych kosztów adaptacji, nie więcej jednak niż 6.000 zł). Dofinansowanie dla osób niepełnosprawnych to także samochody do przewozu osób niepełnosprawnych.Decyzję o ostatecznym wymiarze przyznanego wsparcia podejmuje Zarząd Stowarzyszenia SPiNKa po wykonaniu usługi i złożeniu wymaganego kompletu dokumentów.

Aktualnie, dofinansowania do kosztów specjalistycznej adaptacji pojazdów, za pośrednictwem Stowarzyszenia SPiNKa, udziela PZU S.A.
Prosimy o zapoznanie się ze szczegółowo opisaną procedurą otrzymania dofinansowania dla osób niepełnosprawnych na stronie stowarzyszenia SPINKA w zakładce adaptacja pojazdu. Pomagamy w skompletowaniu wszystkich dokumentów. Przystosowanie samochodu dla osoby niepełnosprawnej do w większości przypadków dość duży koszt, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom staramy się wspierać i współpracować ze wszystkim organizacjami które mogą pomóc i wesprzeć finansowo. Realizujemy umowy podpisane bezpośrednio z PFRON lub Miejskimi Ośrodkami Pomocy Społecznej.

Finansowanie zakupu usług i produktów przez CREDOMEDICA

Z powodzeniem współpracujemy z firma CREDOMEDICA która pomaga naszym klientom sfinansować zakup produktów i usług z naszego asortymentu. Zespół CREDOMEDICA tworzą fachowcy z 25-letnim doświadczeniem w branży finansowe. Aby uzyskać kompleksową informację na temat tego produktu bankowego należy zapoznać się ze stroną internetową www.credomedica.pl, a następnie wykonać rozmowę z konsultantem na infolinii który krok po kroku wytłumaczy jak przebiega proces uzyskania finansowania. Wszystkie potrzebne dokumenty znajdą państwo na stronie internetowej credomedica.