Budując naszą firmę przyświecała nam myśl aby profesjonalnie wykonywać przystosowanie samochodu dla niepełnosprawnych w kwestii samodzielności kierowcy oraz adaptacji pojazdu do przewozu osób niepełnosprawnych.

Wykorzystujemy swoje doświadczenie zdobyte przez ostatnie lata w obszarze różnorodnych działań na rzecz osób z niepełnosprawnościami. Temat samochód dla niepełnosprawnej został w Polsce odłożony na półkę, a nasza firma podjęła się tego inżynieryjnego celu jakim jest budowa polskich rozwiązań urządzeń umożliwiających samodzielne poruszanie się samochodem. Mowa o takich urządzeniach jak:

– ręczne sterowanie gazem i hamulcem
– fotele obrotowe dla niepełnosprawnych
– uchwyty na kierownice
– podnośnik dla osoby niepełnosprawnej
– windy do samochodów
– ramy najazdowe
– pasy bezwładnościowe

Dokładamy najwyższej staranności aby iść z duchem czasu ,rozwijać swoje możliwości i kontakty. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem włoskiej firmy FADIEL , współpracujemy z niemieckim VEIGLEM i szewdzkim AUTOADAPT. W naszej kooperacji są wszystkie marki samochodów będące na polskim rynku i pomożemy w każdej kwestii nabycia odpowiedniego auta, niezależnie od marki czy modelu.Drugą zagadnieniem w którym się specjalizujemy jest wyszukiwanie pod oczekiwania auta dla niepełnosprawnych używane. Współpracujemy z wieloma podmiotami które obracają na rynku wtórnym samochodami z automatycznymi skrzyniami biegów. Gwarantujemy perfekcyjny stan techniczny oraz weryfikację pochodzenia auta.

Samochód dla osoby niepełnosprawnej niema dla nas tajemnic, podejmiemy się praktycznie każdej adaptacji – pozostaje tylko czas który jest potrzebny na indywidualne podejście do konkretnej adaptacji. Wyposażenie dodatkowe samochodu to często wysokie koszty poniesione na to aby stać się samodzielnym, dlatego też nasza współpraca jak się przyjęło już od paru lat w środowisku Stowarzyszenie  Spinka pomaga i wspiera finansowo adaptacje auta dla niepełnosprawnych.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdej kwestii technicznej nawet tej najbardziej niemożliwej.