Adaptacje samochodów dla osób niepełnosprawnych

Profesjonalne przystosowanie samochodu dla niepełnosprawnych w kwestii samodzielności kierowcy oraz adaptacji pojazdu do przewozu osób niepełnosprawnych.

Ośrodek szkolenia kierowców dla osób niepełnosprawnych

Profesjonalne przystosowanie samochodu dla niepełnosprawnych w kwestii samodzielności kierowcy oraz adaptacji pojazdu do przewozu osób niepełnosprawnych.

Przystosowanie samochodów dla osób niepełnosprawnych

Niepełnosprawność nie jest powodem do rezygnacji z prowadzenia samochodu osobowego – wystarczy odpowiednio wyposażone auto, by móc cieszyć się bezpieczną jazdą. Z pomocą przychodzą samochody dla niepełnosprawnych. Oferujemy adaptacje pojazdów przeznaczonych dla osób zmagających się z niepełnosprawnością, w tym: wyposażenie samochodu dla inwalidy w system ręcznego sterowania gazem i hamulcem dla kierowców, zamontowanie w pojeździe obrotowych foteli (także dla pasażera) czy specjalnych uchwytów na kierownicę, pozwalających na sprawne sterowanie pojazdem przez wszystkie osoby z różnego rodzaju dysfunkcjami ręki. Auto dla niepełnosprawnych to duże ułatwienie codziennego życia i krok w stronę samodzielnego funkcjonowania. Proponujemy przystosowanie samochodu dla niepełnosprawnych w atrakcyjnej cenie, aby każda dotknięta kalectwem osoba mogła w pełni korzystać z własnego środka transportu.

Sprawdzona jakość i zagwarantowane bezpieczeństwo w trakcie jazdy – przystosowanie samochodu dla inwalidy to sposób na niezwykle proste i bezproblemowe poruszanie się po drogach. Gwarantujemy Państwu zadowolenie z proponowanych przez nas rozwiązań.

Ręczne sterowanie gazem i hamulcem

Mamy do zaoferowania wszystkie możliwe rozwiązania mechaniczne sterowania gazem i hamulcem dostępne na rynku Polskim.

Rampy, szyny,
najazdy

Współpracujemy ściśle z największymi producentami tj. BRAUN, FEAL. Wszystkie produkty są certyfikowane oraz spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa.

Fotele
obrotowe

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą foteli obrotowych oraz sprawdzenia możliwości technicznych konkretnego modelu samochodu z wybraną opcją.

Uchwyty na
kierownicę

Prezentujemy Państwu przykładowe rozwiązania możliwości adaptacji koła kierownicy dla kierowców z różnymi rodzajami dysfunkcji ręki.